O nás

Náš E-shop

Vznikl z čistého srdce a ve snaze pomoci lidem, kteří pomoc potřebují.

Vidíme však zákazníky jiných e-shopů, že si nakupují produkty bez toho, aby je prodávající, nejlépe terapeut, lékař, nebo znalec ájurvédy alespoň viděl. A tak mi do obchodu nosí koupené produkty a já vidím, že mnohdy mají  takové, které se pro jejich konstituci vůbec nehodí.

Aby se to nestávalo i nám a skutečně jsme pomáhali, d o p o r u č u j i, abyste mi, pokud máte nějaký problém, že si sami chcete vybrat a koupit nějaký produkt (nejen u nás), napsali na e-mail, případně zatelefonovali 777938258. Velmi často není lék ani nutný, stačí změnit něco ve svém životním stylu, stravování, prostředí atd.

NEJSME JENOM PRODAVAČI, NEBO DOKONCE ANONYMNÍ E-SHOP, studujeme Ájurvédu, milujeme Indii… 

Naším cílem není vydělávání peněz na zoufalých lidech, ale skutečné výsledky. Důkazem naší „práce“ jsou spousty spokojených zákazníků, pacientů, klientů… Jejich věrnost, která nám bez přestávky již od roku 1989 dovoluje na sobě pracovat tak, že jsme schopni jim zpětně poskytnout kvalitní služby, informace, léčbu…

Marie Ria s kolektivem

Kamenné obchody

Již od roku 1989 máme otevřené obchody s indickým zbožím. V obchodech naleznete mj. textil, dárkové předměty, bižuterii, doplňky, koření, přírodní indickou medicínu – ájurvédu, vodní dýmky, tabáky a mnoho dalšího.

Firma se zabývá i vzdělávací činností, jsme zakladatelé První jihočeské školy Ájurvédy,

pořádáme kurzy pránájámy – jógové techniky pomocí dýchání,

kurzy vaření indických pokrmů,

konzultace s ájurvédickými lékaři z Indie atp…

Naše obchody

  • České Budějovice, Na Nábřeží 9
    (u modrého mostu u polikliniky jih)
  • České Budějovice, Chelčického 11, (blízko vlakového i autobusového nádraží)